רפואת שיניים

כתרים וציפויים

כתר הוא תותב שתפקידו לשמר את שלדת השן הקיימת או המושתלת, והמבנה שלה. הרופא מקבע את הכתר בדרך כלל לאחר טיפולים כגון סתימות למיניהן, טיפולי שורש , השתלות שיניים ועוד.

בניגוד לתותבים אחרים, כתרים הם קבועים, הם אינם נשלפים.

תפקידם של כתרים הוא לשמר את השן לאורך זמן לאחר שהתבצע בה טיפול מורכב, כתרים יכולים להתלבש על מבנה שנעשה בשן קיימת או במבנה מבוסס שתל לאחר השתלת שיניים.

קיימים מספר סוגים של חומרים מ הם עשויים הכתרים , כאשר מכינים את התוכנית הטיפולית חשוב לבדוק באיזה חומר ישתמש הרופא לכתרים שלכם, כתרי הזירקוניה נחשבים לטובים ביותר והיוקריים ביותר מבין שאר סוגי החומרים

כתרי זירקוניה הם הכתרים האולטימטיביים, הם משלבים עמידות יוצאת דופן, אסתטיקה והם גם זולים יותר מהאי מקס. הם לא משנים את צבעם, הם לא נשחקים והם שומרים על המבנה גם בתנאים קשים. כתרי הזירקוניה הם עמידים יותר לטווח הארוך ונוחים יותר להתאמה על גבי אזורי השן. בנוסף, לכתרי זירקוניה יש מראה שקוף, מה שאומר שלא תוכלו להבחין בינן לבין השיניים הטבעיות שלכם!

הזירקוניה הוא חומר חזק התואם המגיב באופן נפלא לגוף האנושי. זירקוניה ידועה בשימושיה הנרחבים ביישומים רפואיים מתחומים שונים למשל מפרקים מלאכותיים בשל הסיבולת הגבוהה של החומר ללחץ.

זירקוניה הוא חומר מיוחד הדומה ליהלום. כתרי זירקוניה עשויים מחומר ידידותי לרקמות בחלל הפה, חומר חזק ועמיד מאוד לשחיקה בעל תכונות אופטיות המדמות את גווני השן הטבעית. זירקוניום דו-חמצני, המכונה זירקוניה, מוכר מאוד בעולם רפואת השיניים ויש בו שימושים נוספים בגלל המרקם הקרמי שלו כמו ייצור שתלים דנטליים.

לייעוץ ופרטים נוספים

מלאו את הפרטים ונציגנו יצור איתכם קשר בהקדם